Здати житло

Безпечне бронювання

Гарантії для туристів і власників

Економія при бронюванні

Бронювання без додаткових комісій

Нерухомість від власників

Без посередників і агентств

Roomer рекомендує


Loading...

додати думку про сервіс

Нам важлива ваша думка, напишіть, не соромтесь! Ми візьмемо до уваги критику та станемо добрішими від теплих слів :)

Roomer.ua - шикарний сервіс для бронювання житла в Україні. І це не пусті слова.

Чому варто бронювати квартири на Roomer.ua:

1.       На Roomer не треба обдзвонювати квартири - у нас працює Online бронювання. Просто надішліть запит на бронювання і після схвалення - переходите до оплати. Або скористайтеся Миттєвим бронюванням і оплатіть апартаменти в 1 клік.

2.       Roomer захищає інтереси туристів і власників. У момент оплати укладається договір оферти. З цього моменту згідно з договором ми гарантуємо повернення коштів згідно політики скасування броні і захисту інтересів всіх сторін бронювання.

3.       У апартаментів на Roomer завжди об'єктивні відгуки, адже їх може залишити тільки той хто жив в цих апартаментах і ніхто інший.

4.       Roomer не залишає в біді. Якщо трапилася накладка і по приїзду ви бачите, що апартаменти виглядають зовсім інакше ніж на фото або власник каже, що квартира насправді коштує на N-у суму більше - ви маєте право відмовитися і Roomer не тільки поверне вам гроші, але і в терміновому порядку підшукає нові апартаменти, а також надасть знижку на наступне замовлення.

5.       Програма лояльності. Ми робимо невелику, але приємну знижку на кожне друге бронювання. Вже забронювали? Наступна бронь буде зі знижкою!

6.       Ваші гроші в безпеці. Власник не може отримати оплачені туристом гроші до моменту поки турист не заїде в апартаменти і не передасть власнику код бронювання. У разі накладок з боку власника - ми робимо 100% повернення. У нас немає жодної скарги на цей рахунок за весь час роботи сервісу.

Чому потрібно здавати квартиру подобово на Roomer.ua:

1.       Здаючи квартиру на Roomer, ви отримуєте надійну систему Online бронювання. Потрібно просто вести календар зайнятості і 1 раз налаштувати всі необхідні знижки, періоди і націнки. Це набагато зручніше ніж в сотий раз відповідати на телефонні дзвінки, що квартира зайнята на ці дні або у вихідні вона коштує дорожче. Ті хто спробував здавати квартиру по системі Online бронювання більше ніколи не повертаються до режиму "на телефоні".

2.       Здаючи квартиру на Roomer, ви здаєте її відразу на декількох сайтах. Ми співпрацюємо c Vlasne.ua, Lun.ua, Krysha.ua, R24.ua і багатьма іншими українськими і зарубіжними сервісами. Додавши оголошення на Roomer, ви отримаєте бронювання відразу з декількох джерел.

3.       Ми захищаємо власників. У момент публікації оголошення укладається договір оферти в якому обумовлені і захищені інтереси власника. Наприклад при скасуванні оплаченої броні з вини туриста - власник отримує грошову компенсацію згідно з політикою скасування броні.

4.       Програма лояльності, бонуси та акції. За кожне бронювання через сайт ми безкоштовно піднімаємо квартиру вище в нашому списку або нараховуємо на баланс певну кількість коштів для участі в аукціоні.

5.       Ви не пропустите заявку на бронювання. Ми інформуємо власників за допомогою email, SMS і Push-повідомлень. Ми зацікавлені щоб ви заробляли більше і не пропускали заявки.

6.       Календар зайнятості та його синхронізація. Для успішної роботи потрібно вести календар зайнятості, це абсолютно необхідно і не складно. Крім того ви можете синхронізувати календар з усіма популярними сервісами з бронювання, забувши т.ч. про подвійні бронювання або ручному налаштуванні оголошень.

7.       Відгуки туристів. Залишати відгуки можуть лише ті туристи які бронювали і жили в ваших апартаментах. Замовні відгуки конкурентів виключені.

8.       Зручність використання. Ми постійно працюємо над сервісом, сайт адаптивен до мобільних і планшетних пристроїв, швидко працює, що позитивно впливає на кількість бронювань.

Сподіваємося, що ми вас переконали :)

Залишилися питання? Телефонуйте або пишіть нам на пошту або в online-чат на сайті - обов'язково відповімо!

Читати більше Згорнути